Kim jesteśmy?

 

Grupą ciekawych i profesjonalnych osób, które połączone wspólnymi celami i wartościami, znalazły się w odpowiednim miejscu i czasie.

Na początek kilka słów, które dobrze nas opisują:

partnerska
komunikacja

jakość

minimalizacja
podwójnej pracy

dostarczenie
rozwiązań

automatyzacja
procesów

lojalność

tolerancja

dociekliwość

Naszym celem jest maksymalizacja wartości Twojego biznesu. Osiągamy to dzięki strukturyzacji działań korporacyjnych, utrzymaniu dyscypliny finansowej oraz odciążeniu kluczowych osób od zadań innych niż komercyjne. Pomożemy Ci rozwinąć działalność w szybszym, bardziej wydajnym i uporządkowanym środowisku.

Historia

Genezą budowy finkera była obserwacja dotycząca współpracy średniej wielkości przedsiębiorstw z biurami rachunkowymi. Finker powstał w 2015 r., koncentrując się na wspieraniu przedsiębiorstw na różnym etapie rozwoju w budowie ich funkcji finansowej. 

Ideą przewodnią naszego działania jest dopasowanie oferty do Twoich potrzeb w wymiarze zaangażowania osobowego, zakresu usług w odpowiednim dla Ciebie wymiarze czasowym.

Równocześnie analizujemy nieustannie rozwiązania dostępne na rynku, które pomagają zbudować optymalny ekosystem finansowy.

Używając tych trzech parametrów możemy świadczyć całe spektrum usług, od wsparcia w procesie rekrutacji członków zespołu finansowego po prowadzenie pełnej księgowości, kadr i płac, kontrolingu i pełnienia funkcji dyrektora finansowego.

Zespół

W kilkunastoosobowym zespole finker | your financial team zatrudniamy doświadczonych księgowych, kontrolerów oraz specjalistów z zakresu różnych aspektów finansów. W obszarze prawnym i podatkowym współpracujemy z wybranymi kancelariami bądź wedle rekomendacji Klienta.

Członkowie zespołu pracowali dla wielu krajowych spółek oraz zagranicznych podmiotów przy projektach o bardzo szerokim zakresie usług finansowych.

Poszukując nowych osób do naszego zespołu skupiamy się nie tylko na posiadanych przez kandydatów kompetencjach, lecz także na ich dopasowaniu do naszej kultury organizacyjnej.

Paweł zaczynał swoją karierę zawodową w audycie instytucji finansowych w PwC. Następnie przeszedł do działu transakcyjnego i przez 4 lata zajmował się przeprowadzaniem due diligence finansowego. W kolejnych latach zajmował stanowiska dyrektora finansowego, członka zarządu i doradcy zarządu. Od 2015 rozwija koncept outsourcingu kompetencji działów finansowych, dla małych i średnich przedsiębiorstw. Zasiada w kilku radach nadzorczych spółek publicznych.

Paweł

PARTNER
CFO

Piotr jest księgowym z ponad 10-cio letnim doświadczeniem w spółkach z kapitałem krajowym i zagranicznym. W swojej pracy miał okazję poznać specyfikę firm z różnych branż, w tym transportowej, budowlanej oraz nieruchomości komercyjnych. Uczestniczył także we wdrożeniach systemów finansowych i procesów usprawniających pracę działu i firmy.

Jarosław

Główny księgowy

Jola jest związana z księgowością i sprawami podatkowymi od ponad 20 lat. Posiada wieloletnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku, w zarządzaniu i koordynowaniu pracą działu księgowości.

Izabela

Główna księgowa

Karolina ma wieloletnie doświadczenie w księgowości. W Finkerze zarządza pracą kilkuosobowego zespołu księgowego, bierze udział we wdrożeniach systemów finansowych i automatyzacji procesów. Obecnie Karolina jest zaangażowana w projekt, w którym przychody i koszty rozpoznawane są w oparciu o zaawansowane szacunki.

Karolina

Główna księgowa

Maciej jest kontrolerem finansowym i naszą bazą wiedzy z zakresu IT. Odpowiada za dostarczanie informacji zarządczej niezbędnej do podejmowania decyzji w firmach. Przygotowuje roczny budżet, forecast oraz analizuje realizację i odchylenia. Przy wykorzystaniu takich aplikacji jak Power BI tworzy zautomatyzowane raporty dopasowane do potrzeb klienta.

Maciej

Kontroler finansowy

Ula to Specjalistka ds. kadr i płac posiadająca 11-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu spraw kadrowo-płacowych. Dzięki jej bogatej wiedzy, samodyscyplinie i skrupulatności nasi Klienci - wewnętrzni i zewnętrzni mogą mieć pewność, że ich potrzeby w zakresie kadrowo-płacowym zostaną w pełni zaspokojone.

Urszula

Specjalistka ds. kadr i płac

Magda jest naszym rekruterem i 'ogarniaczem' życia firmy. Odpowiada za wdrażanie i rozwój miękkich aspektów zarządzania kapitałem ludzkim (relacje wewnętrzne, motywacja, rozwój i szkolenia pracowników). W procesie rekrutacji dba o pozytywne doświadczenia kandydatów i skupia się na ich potencjale. Na co dzień wspiera nas również w czynnościach administracyjnych.

Magda

Specjalistka ds. HR

i wielu innych

Bez których nie byłoby Finkera

 Członkowie naszego zespołu pracowali dla wielu krajowych spółek oraz zagranicznych podmiotów przy projektach o bardzo szerokim zakresie usług finansowych.

Budujemy również sieć współpracujących biur, która pozwala w sposób bardziej elastyczny dopasować usługę do Twoich potrzeb.

Pracujemy z:

OPROGRAMOWANIE

ENOVA 365
SYMFONIA
COMARCH OPTIMA
SALDEO SMART

DORADZTWO
PODATKOWE I PRAWNE

BUSINESS ADVISORS TAX
KANCELARIA EWA DOBRUCKA – RUKA