Jak budować finanse firmy, tak by wspierały jej rozwój? Zapraszamy na premierowy webinar Finker!

[AKTUALIZACJA] – nagranie webinaru poniżej!

___________

Kiedy biznes wzrasta, dobrze mieć pewność, że żaden z jego elementów nie spowalnia jego rozwoju.

Tymczasem bardzo często można natrafić na spory hamulec dla biznesu w samym jego sercu. To ekosystem finansowy, czyli ogół procesów i narzędzi, dzięki którym przetwarzana jest wszelka informacja finansowa w przedsiębiorstwie.

Księgowość, fakturowanie, raportowanie finansowe – to te elementy, które tworzymy na samym początku działalności, a potem uważamy, że będą one wystarczające już zawsze. Tymczasem ekosystem finansowy w początkowym etapie istnienia firmy rzadko kiedy jest tworzony w sposób skalowalny. Później, gdy firma wzrasta, okazuje się, że potrzebujemy więcej osób do księgowości, więcej miejsca na przechowywanie dokumentacji, więcej czasu na stworzenie raportu dla zarządu. Mówiąc krótko – potrzeba większych nakładów na osiągnięcie tego samego efektu, co do tej pory. A i tak istnieje spore ryzyko, że nasz ekosystem złapie zadyszkę i nie będzie w stanie dostarczać rzetelnej informacji zarządczej w krótkim czasie.

Zapraszamy na webinar, podczas którego pokażemy jakie są sygnały świadczące o tym, że ekosystem finansowy może wkrótce nie być wystarczający, oraz jakie są sposoby na zaradzenie temu. Księgowość bez ton papieru? Informacje zarządcze dostępne od ręki? Możliwość dotarcia do źródła każdej kwoty w sprawozdaniu w ciągu sekund? To wszystko jest możliwe. Wystarczy tylko świadomie rozwinąć swój ekosystem finansowy.

Prowadzący: Bartosz Cicharski – biegły rewident, magik Excela, współtworzący ekosystemy finansowe w pełnym przekroju małych, średnich i dużych firm. Praktyk z kilkunastoletnim doświadczeniem w obszarze finansów przedsiębiorstw i analizy.